BOO Organizacja Odzysku Opakowań i Odpowiedzialności Producenta S.A.

ul. Przemysłowa 27, 33-100 Tarnów

NIP: 993-068-50-95, REGON: 520602080

BDO: 000552656 KRS: 0000936224

Tel.: +48 14 628 34 82, 14 628 34 86

E-mail: info@e-boo.pl lub biuro@e-boo.pl

Bartłomiej Boruchowski
Dyrektor ds. handlu i recyklingu
Tel.: 695 584 490
E-mail: b.boruchowski@e-boo.pl

Agnieszka Bełzowska-Wcisło
Zastępca Dyrektora ds. handlu i recyklingu
Tel.: 690 005 551
E-mail: a.belzowska-wcislo@e-boo.pl

Ewelina Podraza
Specjalista ds. sprzedaży
Tel.: 690 906 943
E-Mail: e.podraza@e-boo.pl

Tomasz Zięcina
Specjalista ds. sprzedaży
Tel.: 733 999 059
E-mail: t.ziecina@e-boo.pl

Dorota Zagajska
Specjalista ds. sprzedaży
Tel.: 690 017 763
E-mail: d.zagajska@e-boo.pl

Aleksandra Gołąb
Specjalista ds. sprzedaży i recyklingu
Tel.: 690 004 118
E-mail: a.golab@e-boo.pl

Patrycja Biga
Specjalista ds. sprzedaży
Tel.: 690 900 197
E-mail: p.biga@e-boo.pl

Jolanta Jurek
Specjalista ds. rozliczeń
Tel.: +48 14 628 34 82 wew. 23
E-mail: faktury@e-boo.pl, biuro@e-boo.pl

Anna Kuź – Siewierska
Specjalista ds. rozliczeń
Tel.: +48 14 628 34 82 wew. 23
E-mail: faktury@e-boo.pl, biuro@e-boo.pl

Dominika Turek
Dyrektor ds. rozwoju
Tel.: 731 888 081
E-mail: d.turek@e-boo.pl

Brygida Jasińska
Dyrektor ds. zakupów i recyklingu
Tel.: 690 022 289
E-mail: b.jasinska@e-boo.pl; recykling@e-boo.pl

Bartłomiej Boruchowski
Dyrektor ds. handlu i recyklingu
Tel.: 695 584 490
E-mail: b.boruchowski@e-boo.pl

Agnieszka Bełzowska-Wcisło
Zastępca Dyrektora ds. handlu i recyklingu
Tel.: 690 005 551
E-mail: a.belzowska-wcislo@e-boo.pl

Dorota Halastra
Specjalista ds. zakupów i recyklingu
Tel.: 690 007 881
E-mail: d.halastra@e-boo.pl

Aleksandra Foszcz
Specjalista ds. zakupów i recyklingu
Tel.: 690 005 543
E-mail: a.foszcz@e-boo.pl

Dorota Zagajska
Specjalista ds. sprzedaży
Tel.: 690 017 763
E-mail: d.zagajska@e-boo.pl

Joanna Pająk
Specjalista ds. edukacji ekologicznej i marketingu
Tel.: +48 14 628 34 82 wew. 22
E-mail: j.pajak@e-boo.pl, marketing@e-boo.pl

Aby, wysłać oświadczenie o masie opakowań wprowadzonych na rynek: oswiadczenia@e-boo.pl 

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone symbolem * są polami wymaganymi.
E-mail i opcjonalnie numer telefonu jest nam potrzebny, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies wykorzystywanych do różnych celów, m.in. do prawidłowego działania strony i dopasowania treści marketingowych do użytkownika. Brak zmiany ustawień przeglądarki w zakresie plików cookies, oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

×